endermologia Suchań

endermologia Suchań

25 lutego, 2019 0 przez Doradca

Można z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na wielki poziom życia. Coraz dużo osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w kształcie przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Reakcją na bieżące punkty potrafią być nowe środki z obszaru medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Koszalin

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej zastosować.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym tak jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy zatem ostatnim jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym idzie długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z obecnym sposobem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, ale i po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą formą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień zajmujemy oraz do podejmowania z cellulitem opornym na zajęcie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten przedmiot czy nawet pozbyć się go w sum. Co dużo, w zysku regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w bliskim stylu? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 zabiegów (w współzależności z tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wyniki będą oczywiste zaraz po ukończeniu 3-4. Zabiegi przeprowadza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem właściwym dla każdych osób, które potrzebowały w bezpośredni, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy same z powodzeniem stosować z kolejnymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danej na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na kartce: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating