Funkcje telewizji N

Funkcje telewizji N

2 marca, 2017 0 przez Doradca

Telewizja nowej generacji to oglądanie filmów i wielu różnych ciekawych programów z pasją, bo N ma wiele funkcji. Każdy z nas lubi co innego, preferujemy różne kino, akcji, romantyczne, publicystyka czy dokument, dlatego N wychodząc na przeciw potrzebom klienta daje mu możliwość samodzielnego dobierania pakietów i jednocześnie płacenia tylko za to co się chce oglądać.

Jedną z ciekawszych funkcji znacznie ułatwiających i umilających życie jest nagrywanie filmów i programów. Dzięki jednemu przyciskowi ustawiamy nagrywanie na dekoder HDTV, z dużym wyprzedzeniem. Sprawdza się to świetnie w momentach kiedy w telewizji leci świetny film, którego nie możemy obejrzeć w danej chwili. Dobrze jest nagrywać także bajki dla dzieci i programy edukacyjne gdyż dzieciaki chętnie oglądają je po kilka razy.

Poza nagrywaniem telewizja nowej generacji daje swoim klientom wiele innych możliwości. Nbox recorder z twardym dyskiem sprawia, że możliwe jest korzystanie z VOD, czyli oglądania programów i filmów na życzenia. Jest to usługa dodatkowo płatna i oferuje obecnie trzy rodzaje tematyczne mix, premiery oraz n-film. W opcji mix VOD oglądać można polskie i zagraniczne seriale.

Jej wygoda polega na tym, że płacimy jednorazowo za film lub program który chcemy obejrzeć tak jakbyśmy wybrali się do kina jednak bez wychodzenia z domu. To świetna alternatywa na weekendowe wieczory lub dni kiedy pogoda uniemożliwia wyjście z domu. W ten sposób telewizja N zapewnia swoim klientom rozrywkę z najwyższej półki.

Inną funkcją, która niemożliwa jest w tradycyjnej telewizji to tak zwany timeshift czyli pauzowanie i cofanie audycji telewizyjnych podczas ich emisji. To niezwykła funkcja dająca wiele frajdy i ułatwiająca oglądanie. Czasami zagapiliśmy się i nie zauważyliśmy ważnego momentu podczas meczu, filmu czy innego programu wtedy przy pomocy timeshift cofamy obraz i już wszystko wiemy. Daje on możliwość kilkakrotnego przeżywania emocji sportowych i podczas oglądania filmów.

Telewizja N planuje również wprowadzenie nMultiroom, dzięki której można oglądać w dwóch różnych pomieszczeniach na dwóch telewizorach. Zapewnia ona hd z dźwiękiem dolby digital 5.1, możliwośc oglądania dwóch różnych programów w różnych miejscach w tym także korzystanie z VOD.

0 0 votes
Article Rating