Giełda BitBay Puławy

Giełda BitBay Puławy

19 kwietnia, 2021 0 przez Doradca

BitBay – istotne informacje
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie kilku minut. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” idziemy do „Zarejestruj”, gdzie oferujemy swój adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten ostatni przyda się w okresie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Puławy

BitBay z początku naszego istnienia tworzy na bezpieczeństwa. Każdy użytkownik może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i zapewnienia. Co ważne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Świadczy to, iż nie są one wymieszane z serwerami giełdy. To ogromnie ważna informacja, bo dzięki wdrożeniu takiego rozwiązania, dojazd do środków jest jedynie konkretny użytkownik, a osoby trzecie wcale nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie zmienia swoje zastrzeżenia i odnawia je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, i ich kryptowaluty są w idealnym i estetycznym miejscu.

Giełda BitBay Puławy

Każde konto, jakie zostanie zbudowane na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W niniejszym projekcie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – może obecne stanowić także dowód inny kiedy również paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie potrafili napawać się w sum funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Puławy

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić swoje konto realnymi pieniędzmi. W niniejszym celu wybieramy walutę, jaką chcemy doładować konto (jak podkreślali wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” wybiera się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można stworzyć także za pośrednictwem karty kredytowej czy debetowej Mastercard oraz Visa. To największa opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami uznawane są przez 24 pory na dzień przez 7 dni w tygodniu. W niniejszym przypadku mówimy jednak ale o złotówkach i euro. W wypadku pozostałych walut stoi nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą również prowizję. Tworzy ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Puławy

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo ważna wtedy wykonać także za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W niniejszym przypadku również należy dodawać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty dodatkowo nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedyne w sobie jest wolne. Nie dacie więc nic za jego stworzenie i prowadzenie. Jak zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a więc pobiera z naszych użytkowników prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów widoczna istnieje w umowie, a więcej na kartce internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (również w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W wypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy liczyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Wypłata w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na umowę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stanowią też prowizje z transakcji przygotowanych na giełdzie BitBay. W niniejszym przypadku wspominamy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która wystawia konkretną kryptowalutę na aukcja i taker, który ją bierze. W wypadku wykorzystania swoich „naturalnych walut”, ukazują się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W wypadku handlu na parach krypto-krypto, mamy do podejmowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że stawki te mogą odpowiednio maleć wraz ze wzrostem zakupów i zainteresowania danej waluty. Jeśli oraz z samego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat już na starcie.
Giełda BitBay Puławy

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie zmieniają się zbyt często. Jak już jednak tak się dzieje, wciąż istnieje toż z pomocą dla użytkownika. Ze względu na coraz wyższą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć znacznie niższe prowizje, również BitBay je niszczy. Wbrew tego, są osoby, które zaczęcie mówią, że koszty i prowizje, które otrzymuje z naszych użytkowników BitBay dalej są zbyt wielkie. Giełda zatem w sumie na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane tak w niniejszy forma, wykorzystywane są na koszty funkcjonowania giełdy, a także jej wzrost. Wyglądając na dynamikę rozwoju tej platformy, a jeszcze poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby i za ten niezwykle duży komfort mienia z BitBay, dać im zyskać na tych prowizjach. Giełda BitBay Puławy

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Article Rating