Jak giełda wpływa na amerykańską gospodarkę ?

Jak giełda wpływa na amerykańską gospodarkę ?

3 maja, 2021 0 przez Doradca

Rynek imprezie jest typowym wskaźnikiem ekonomicznym dla gospodarki amerykańskiej. Odzwierciedla on, jak wysoko radzą sobie każde firmy giełdowe. Jeśli handlowcy są pewni siebie, będą korzystać akcje, fundusze inwestycyjne lub drogi na pozycje. Niektórzy eksperci uważają, że rynki przewidują, co według najbardziej ciekawych inwestorów będzie wykonywać rola w toku około sześciu miesięcy.

Jak giełda oddziałuje na amerykańską gospodarkę ?

Co robi amerykańską giełdę atrakcyjną dla inwestorów?

Amerykańskie rynki walutowe są bardzo mocne i pracują, że wejście marki na giełdę jest prostsze niż w nowych krajach. Myśli o spółkach są również odpowiednie do osiągnięcia. Powoduje to przekonanie inwestorów z jakiegoś świata. W sukcesie amerykański rynek akcji zajmuje najwięcej inwestorów. Jest te urokliwe stanowienie dla amerykańskich firm, do jakiego mogą się udać, jeśli są zdolne do rozwoju.
Trzy sposoby, w jakie giełda wpływa na ziemię USA

Rynki giełdowe idą na ziemię na trzy główne sposoby:

Rynki pozwalają małym inwestorom na inwestowanie w rolę

Akcje pozwalają inwestorowi jednemu na życie stron przedsiębiorstwa odnoszącego sukcesy. Bez giełd tylko duzi inwestorzy private equity i formy finansowe mogłyby tworzyć dochody z darmowej gospodarki rynkowej Ameryki.
Rynki pomagają inwestującym w wojnie z inflacją

Inwestowanie na giełdzie pomaga oszczędzającym pokonać inflację w czasie. Rzeczą jest, że ceny imprezie są średnio o 7% rocznie po uwzględnieniu inflacji. To wystarczy, aby zrekompensować większości inwestorów dodatkowe ryzyko powiązane z życiem pracy, a nie obligacji (czy posiadaniem pieniędzy na koncie oszczędnościowym).

Rynki pomagają biurom w toku funduszu przedsiębiorczości

Rosnące, odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa potrzebują funduszu na sfinansowanie wzrostu, a dużym źródłem jest rynek akcji. Aby zebrać pieniądze w obecny rozwiązanie, właściciele muszą sprzedać część marki jeszcze w niniejszym celu “upublicznić firmę” w drodze pierwszej oferty publicznej (IPO) działalności firmy. W ramach pierwszej oferty publicznej wykorzystuje się dużą kwota gotówki. Jest nowoczesne i sygnał, że firma osiąga sukces na końcu duży, że być ją na proces IPO. Decyzją jest to, że założyciele przedsiębiorstwa nie są łatwo jego właścicielami, lecz udziałowcami. Założyciele mogą zachować pakiet kontrolny w nazwie, jeśli posiadają 51% udziałów.
Jak krach giełdowy wpływa na ziemię Stanów Zjednoczonych

Ceny akcji mieszkają w fazie ekspansji cyklu koniunkturalnego. Ponieważ giełda jest wotum zaufania, krach może zniszczyć wzrost gospodarczy. Niższe ceny akcji oznaczają mniejsze bogactwo dla przedsiębiorstw, funduszy emerytalnych i inwestorów indywidualnych. Marki nie są w okresie uzyskać takich samych artykułów na operacja i ekspansję.

Jeśli ceny akcji płacą się na ogromnym poziomie wystarczająco długo, inne marki nie mogą uzyskać środków na wzrost. Firmy, które dały swoje pieniądze w akcje, nie będą były wystarczającej kwoty pieniędzy na wypłatę odszkodowań dla mężczyzn, ani na sfinansowanie planów emerytalnych. Starsi pracownicy potrafią się przekonać, że nie są dość więcej pieniędzy, aby wpaść na emeryturę.

Rynek pracy nie jest gospodarką

Pomimo swojej ważnej kobiety w istoty, rynek większości nie jest taki jeden jak gospodarka. Rynek sztuk jest zasilany przez emocje inwestorów. Potrafią oni wykazywać irracjonalną bujność. Stoi ona w ruchu bańki aktywów zaś w dziale cyklu koniunkturalnego. Odwołują się zbyt optymistyczne, pomimo że nie ma widocznych danych, jakie posiadały to potwierdzić. Szczyt pojawia się tuż przed krachem.

Inwestorzy zdezorientowali rynek pracy i gospodarkę w latach dwudziestych. Nie skupiali sobie sprawy, że recesja rozpoczęła się w sierpniu 1929 roku. Dopóki w październiku 1929 r. nie przybyło do krachu na targu, akcje duży w górę. Wiele nowych elementów wywołało Wielki Kryzys, który przestał się w 1939 roku. I jedynie w latach 50. rynek akcji wrócił do zasady.

Zobacz artykuł żródłowy Jak giełda wpływa na amerykańską gospodarkę?

0 0 votes
Article Rating