Jaka sieć komórkowa jest najtańsza w abonamencie?

Jaka sieć komórkowa jest najtańsza w abonamencie?

7 maja, 2017 0 przez Doradca

Trzeba przyznać, że szczęśliwe czasy jednego operatora w Polsce z ceną od 80 zł w abonamencie już dawno odeszły do lamusa. Dziś rynek usług telekomunikacyjnych jest bardzo duży i znajdziemy na nich wiele różnych ofert telefonów na abonament. Oczywiście opłaty są różne w zależności od tego jaką sieć wybierzemy. Plus oferuje nam w aktualnej ofercie abonament za jedyne 25 zł co miesiąc co otrzymamy w ramach takiej dobrej i w miarę taniej oferty. Przede wszystkim uzyskamy ponad 30 darmowych minut, które będziemy mogli wykorzystać w dowolnej chwili.

nju mobile

Jeśli jednak taki układ nam nie odpowiada to możemy wspomniane darmowe minuty zamienić na 90 SMS-ów trzeba jednak powiedzieć, że cała oferta wydaje nam się być jednak bardzo uboga. Era obecnie również oferuje abonament w takiej samej cenie jak Plus w ramach pakietu otrzymujemy jednak praktycznie to samo z tą małą zmianą, że jeden z wybranych przez nas pakietów otrzymamy w pełni za darmo na cały okres trwania umowy. To ciągle wydaje się dla nas za mało dla tego sieć NJU Mobile oferuje najtańszy abonament w Polsce jest to 19 złotych raz na miesiąc.

W ramach tak taniego abonamentu otrzymujemy rozmowy na komórki bez żadnych sztucznych limitów. Co ciekawe oferta nie zobowiązuje nas nawet do długiej umowy brak długookresowego zobowiązania sprawia, że dzisiejsza oferta NJU Mobile wydaje się być dzisiaj najlepsza pod względem nie tylko samej ceny, ale i jakości całej obsługi to naprawdę ciekawa oferta dla wszystkich chętnych, którzy postawią na mało znanego jednak dobrego operatora oferującego naprawdę ciekawe warunki dotyczące abonamentu.

0 0 votes
Article Rating