Jaki smartfon do 500 zł porównanie 3 popularnych modeli.

Jaki smartfon do 500 zł porównanie 3 popularnych modeli.

8 maja, 2017 0 przez Doradca

Smartfon to urządzenie, z którego korzysta coraz większa liczba osób. Wbrew pozorom jego zakup nie musi wiązać się z bardzo dużym wydatkiem. Dobre smartfony można nabyć za mniej niż 500 złotych. Oto trzy spośród modeli dostępnych w tej cenie, które zasługują na szczególną uwagę.

Pierwszym z nich jest Nokia Lumia 520. To urządzenie wyposażone w dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz. Pamięć RAM wynosi 512 MB, natomiast wbudowana pamięć 8 GB. Smartfon posiada ekran o rozdzielczości 480 x 800 px i aparat 5 Mpx. Wykorzystuje system operacyjny Windows Phone 8.x. Nokia Lumia 520 jest prosta w obsłudze, co stanowi jedną z jej najważniejszych zalet.

Kolejny popularny model to Samsung Galaxy Trend Plus. Smartfon posiada procesor dwurdzeniowy 1,2 GHz. Pamięć RAM wynosi 768 MB, jednak wbudowana pamięć jest dwukrotnie niższa niż w Noki Lumia 520, ponieważ wynosi 4 GB. Rozdzielczość ekranu jest w obu przypadkach taka sama. System operacyjny wykorzystany w Samsung Galaxy Trend Plus to Android 4.2.

Popularność zyskał również LG Swift L7 II. Posiada on dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz. Pamięć RAM oraz pamięć wbudowana są takie same jak w przypadku poprzedniego modelu. LG Swift L7 II wykorzystuje system Android 4.1. Aparat z sensorem 8 Mpx umożliwia wykonywanie zdjęć o bardzo dobrej jakości.

0 0 votes
Article Rating