Kanały telewizyjne

Kanały telewizyjne

2 marca, 2017 0 przez Doradca

Telewizja N to ogromna ilość kanałów telewizyjnych możliwych do obejrzenia poprzez profesjonalny sprzęt. W chwili obecnej ich liczba przekracza 80, a są wśród nich: tvn HD wraz ze swoimi kanałami tematycznymi, Telewizja Polska również a jakości HD, Religia TV, Animal Planet, CNN, TV 4, TV Plus, Comedy Central, AXN, TCm, cała oferta Discovery, programy sportowe; Eurosport, nsport, duża ilość kanałów dla dzieci: Disney, baby tv, kids co, Boomerang, Cartoon Network, oraz kanały typowo filmowe i muzyczne.

Dzięki ciekawym promocjom wybiera się tylko te programy, które chcemy oglądać i za nie będziemy płacić. Najbardziej kuszące zwykle bywają kanały filmowe; nfilm HD i HBO oraz pakiet Cinemax. Jeśli chodzi o informację to najbardziej popularne są kanały TVN-u a wśród nich TVN 24. Jest to kanał, który powstał w 2001 roku, jako pierwszy kanał tematyczny grupy ITI. Obecnie zajmuje się wszelkim rodzajem informacji także sportowych, biznesowych i z całego świata.

Jest chętnie oglądany gdyż na bieżąco przekazuje informacje z całego kraju a dodatkowo do studia zapraszani są ciekawi goście nie tylko ze świata polityki. Natomiast kanał filmowy, który warto polecić to filmbox, dostępny dla polskich widzów od trzech lat. Emituje on od poniedziałku do piątku premiery filmowe, a wśród nich filmy oparte na faktach, sensacyjne romantyczne i komedie. Natomiast weekendowe kino to powtórki filmów z całego tygodnia, co jest ciekawym pomysłem dla tych, którzy nie mogli ich obejrzeć wcześniej.

Bardzo popularne są kanały z cyklu kultura, nauka i świat. Można się z nich dowiedzieć wielu ciekawostek i informacji ze ąwiata nauki, których odkrycia naukowcy dokonują w nieraz bardzo niekonwencjonalny sposób tym samym przyciągając widzów przed ekrany telewizorów. Takie kanały to Discovery historia, channel, word, science, travel &living.

Miłośnicy sportu i motoryzacji też nie mają powodu do narzekania gdyż telewizja n oferuje im bardzo ciekawe kanały nSport HD, Eurosport HD, TVN Turbo, ESPN America, SportKlub, SportKlub+, TVP Sport.

Telewizja N oferuje swoim użytkownikom także możliwość słuchania kanałów radiowych dzięki funkcji nRadio. Pozwala ona odbierać wybrane internetowe stacje radiowe. Można w ten sposób słuchać radia światowego i radia HD w Polsce nadającego dźwięk 5.1.

0 0 votes
Article Rating