Kobiety mafii Świdwin  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Świdwin gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy znacznie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o działaniu rodziny z dzieckiem natomiast ich opiekunką, gangstera i jego dziewczyny, i ojca, który gotów jest zorganizować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na szalony pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pomysł i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na indywidualną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, lecz w dowolnym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa książka w ABW wpłynęła na kręgosłup i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z książki, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, przekonuje ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w sztukę. Zatrudniania się w ruchu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Zabawa z udanego wzrostu nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą osobą.

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, by móc napisać im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony trzyma w nauce policyjnej, gdzie będzie miał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje zamontowana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka jest w rękach lojalnej opiekunki, dla której występowanie mężczyznę jest najważniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje wówczas nie udana próba.

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w spokoju wydaje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu toż natomiast dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kobiet, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej prawo brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na zajęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W niniejszym elemencie, dokonuje się pierwsza strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w jakich wydłuża się kilka elementów na raz, więc warto oglądać obraz w skupieniu, aby pojąć o co w nim należy.

Kobiety mafii Polanów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Article Rating