NC +

NC +

Oferta telewizji nowej generacji NC plus dostepny dla każdego bez wychodzenia z domu. Jęsli chcesz poczuć się w domu jak w kinie zamów jż dziś Telewizję nowej generacji i ciesz się z kazdego dnia rozrywki.


 

Oferta telewizji NC PLUS to niewyczerpane możliwości oglądania filmów, programów dokumentalnych, publicystycznych, dziecięcych i wielu, wielu innych. Jest to telewizja nowej generacji, która daje swoim klientom ogromne wrażenia za niewielkie pieniądze wraz z oryginalnym i najlepszej jakości sprzętem multimedialnym.

Bogata oferta NC PLUS to między innymi pakiety tematyczne dla każdego i na każdą kieszeń oraz bardzo ciekawe propozycje filmowe a w tym wypożyczalnia VOD. Dzięki telewizji NC + można mieć dostęp przez 18 lub 24 miesiące do codziennych informacji i rozrywki, hitów filmowych, bajek i kanałów edukacyjnych dla dzieci, informacji kulturalnych z kraju i ze świata, można słuchać muzyki dzięki kanałom muzycznym i wiedzieć co słuchać w wielkim świecie dzięki programom o modzie i stylu.

Każdy z nas jest inny ma inne zainteresowania i potrzeby dlatego telewizja NC PLUS nie narzuca swojej oferty klientom ale pozwala wybrać co chcą oglądać i za co płacić. Dodatkowo wiele programów można odbierać w najwyższej jakości HD co jest wielkim udogodnieniem.

Telewizja NC PLUS wykorzystuje możliwości multimedialne i techniczne do przekazu swoich programów, które są specjalnie pogrupowane tak aby każdy mógł z łatwością znaleźć coś dla siebie. Melomani lubiący w ciągu dnia i wieczorami posłuchać muzyki mogą odbierać ponad 200 stacji radiowych w tym także autorskich Muńka Staszczyka czy Beaty Kozidrak bez potrzeby posiadania radia to wszystko zapewnia nam telewizja nowej generacji NC PLUS.

Jak sama nazwa wskazuje jest to nowoczesny przekaz połączony z wieloma efektami specjalnymi, które sprawiają, że można sobie urządzić w domu małe kino i oglądać z przyjaciółmi bądź rodziną nowości kinowe bez wychodzenia z domu.

Świetnym pomysłem jest także Internet w telewizji, czyli wyświetlanie stron na telewizorze. Jest to bardzo wygodne choćby z tego względu że nowoczesne telewizory są większe niż monitory komputerów i znacznie ułatwiają czytanie treści stron Interentowych. Więc jak widać telewizja NC PLUS to wiele możliwości, które są na wyciągnięcie ręki a dokładnie pilota. Warto skorzystać z oferty telewizji N bo ma ona zawsze ciekawe promocje i najwyższą jakość oferowanych w pakietach tematycznych kanałów. Ponadto atutem N jest cena oferowanych usług.