Nju mobile opinie i przedstawienie aktualnej oferty Czy warto?

Nju mobile opinie i przedstawienie aktualnej oferty Czy warto?

7 maja, 2017 1 przez Doradca

Sieć Nju Mobile wprowadziła trochę świeżości na rynek telefonii komórkowej i proponuje naprawdę korzystne oferty. Operatorem i właścicielem sieci jest Orange Polska. Chcąc zamówić nowy numer lub przenieść obecny, możemy wybrać spośród dwóch ofert- abonament i na kartę.

Kwota abonamentu nie przekroczy w żadnym miesiącu 57 zł, natomiast możemy obniżyć tę cenę, poprzez aktywację różnych usług dodatkowych. Przykładowo, jeśli uruchomimy usługę Jeden na wszystko, nasz abonament będzie wynosił maksymalnie 39 zł. Dla wszystkich, którzy aktywnie korzystają z Internetu, powstała usługa, która za jedyne 29 zł miesięcznie, oferuje aż 10 GB transferu danych do wykorzystania.

Jeśli chodzi o ofertę na kartę, to również możemy aktywować różne usługi, które obniżą koszty korzystania z telefonu. Zamawiając usługę Miesio 19 będziemy mieć możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci przez cały miesiąc. Kolejną ciekawą usługą jest 99 gr do komórkowych, dzięki której po przekroczeniu kwoty 99 gr na połączenia w danym dniu, nie zapłacimy już nawet grosza więcej za kolejne połączenia.

Opinie o nju mobile i ranking operatorów zobaczycie na tym blogu: Nju Mobile opinie i oceny klientów. Wszystkie dostępne usługi możemy aktywować poprzez wysłanie smsa, połączenie z biurem obsługi lub logując się do naszego konta na stronie internetowej. W ofercie Nju Mobile dostępne są też telefony komórkowe w atrakcyjnych cenach. Można go kupić nie posiadając abonamentu w sieci. Jeśli natomiast jesteśmy użytkownikami Nju Mobile w ofercie abonamentowej, otrzymamy 50 zł zniżki na zakup telefonu.

0 0 votes
Article Rating