Nju mobile Przegląd oferty, promocje oraz opinie użytkowników o sieci.

Nju mobile Przegląd oferty, promocje oraz opinie użytkowników o sieci.

25 maja, 2017 0 przez Doradca

Nju Mobile to oferta, z której korzysta coraz większa liczba osób. Większość z nich przyciągają hasła reklamowe, czyli obietnice niskich rachunków. Jak wiadomo, takie zapewniania nie zawsze są zgodne z rzeczywistością i sprawdzimy dziś jak to wygląda w praktyce. W tym celu należy przyjrzeć się cenom rozmów, wiadomości, dostępu do sieci oraz usług dodatkowych.

O firmie:

Nju Mobile to propozycja firmy Orange. Oferta została wprowadzona w kwietniu 2013 roku. Wejściu na rynek towarzyszyła kampania reklamowa, którą prowadzono za pośrednictwem różnych środków masowego przekazu. W spotach pojawiła się żółta postać, trochę przypominająca gąbkę. W reklamach zwrócono uwagę między innymi na brak ograniczeń i limitów. Nju Mobile miała pomóc firmie Orange w odzyskaniu dobrej pozycji na rynku, czyli w pozyskaniu dużej liczby nowych klientów.

Przegląd oferty czy są jakieś haczyki?:

W Nju Mobile można korzystać zarówno z usług na kartę, jak i na abonament, przy czym drugie z tych rozwiązań zyskało większą popularność. Maksymalna wysokość comiesięcznego rachunku wynosi 57 złotych. Liczba ta stanowi sumę 9, 29 i 19 złotych, czyli stawek za nielimitowane sms-y i mms-y, rozmowy oraz nieograniczony dostęp do sieci. Oznacza to, że po wydaniu więcej niż 9 złotych na wiadomości dalsze opłaty za ich wysyłanie nie są pobierane. Analogicznie wygląda sytuacja w przypadku rozmów oraz dostępu do sieci. Użytkownik zobowiązuje się do płacenia miesięcznie co najmniej 9 złotych, ponieważ właśnie tyle wynosi najtańszy abonament. Taki pakiet zapewnia klientowi nielimitowane darmowe sms-y i mms-y. Koszt jednej minuty rozmowy z numerami stacjonarnymi oraz komórkowymi na terenie Polski wynosi 19 groszy. Za wysłanie wiadomości sms trzeba zapłacić 9 groszy, natomiast za mms 19 groszy. Niezależnie od tego, jaki abonament wybrał użytkownik, umowę można wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem. Brak długotrwałego zobowiązania to jedna z najważniejszych zalet Nju Mobile. W przypadku osób korzystających z usług na kartę sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Wartość bezpłatnych pakietów jest taka sama jak przy abonamencie. To znaczy, iż za 9 złotych klient może zapewnić sobie nielimitowane wiadomości, za 29 rozmowy, natomiast za 19 dostęp do sieci. Konieczna jest jednak aktywacja wybranych pakietów. Koszty sms-ów, mms-ów i rozmów są takie same jak przy abonamencie. Zarówno użytkownicy telefonów na kartę, jak i na abonament, mogą skorzystać z ciekawych usług dodatkowych. Na uwagę zasługuje na przykład Halo Granie, czyli usługa, dzięki której osoby dzwoniące nie słyszą zwykłego sygnału oczekiwania, tylko melodię wybraną przez właściciela telefonu. Użytkownicy Nju Mobile mają także zapewniony łatwy kontakt z fachową obsługą oraz dostęp do funkcjonalnej strony internetowej. Faktury przesyłane są drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez użytkownika, dzięki czemu chronione jest środowisko naturalne, a klient otrzymuje rachunek bardzo szybko.

Jedynym minusem o którym informują osoby na forach jest problem z biurem obsługi, podobno jest ono płatne i warto rozwiązywać swoje problemy online lub poprzez forum nju mobile.

 

Nju mobile opinie użytkowników:

Opinie użytkowników Nju Mobile znalezione na forum i w sieci: ?Mam wielu przyjaciół  i jestem bardzo aktywna zawodowo, przez co każdego miesiąca otrzymywałam wysokie rachunki za korzystanie z telefonu komórkowego. Od kiedy korzystam z Nju Mobile pozbyłam się obaw przed otwarciem kolejnej faktury i wyrzutów sumienia z powodu wielogodzinnych rozmów ze znajomymi. Polecam tę ofertę wszystkim swoim przyjaciołom, ponieważ dzięki Nju Mobile można naprawdę dużo zaoszczędzić? .

Polecam Nju mobile wszystko jak w ofercie, jednak jest jeden haczyk biuro obsługi pobiera duże opłaty za połączenie dlatego warto rozwiązywać problemy online na stronie lub forum nju mobile.

Kolejne opinie: ?Na wypróbowanie Nju Mobile zdecydowałem się osiem miesięcy temu. Dużo korzystam z telefonu, co oznaczało spore wydatki, zazwyczaj w wysokości około 100 złotych miesięcznie. Nie chciałem jednak wiązać się długą umową abonamentową, czego wymaga wielu operatorów. Ta oferta okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz dzwonię ile chcę, wysyłam nieograniczoną ilość sms-ów i korzystam z sieci, a nigdy nie płacę więcej niż 57 złotych. Mogę też w dowolnej chwili zrezygnować i nie zapłacę za zerwanie umowy?.

Z Nju Mobile korzystam od niedawna, ale już jestem zadowolony z wyboru tej oferty. Rachunki się zmniejszyły, obsługa klienta działa doskonale, a jednocześnie można korzystać z ciekawych usług. Jestem przekonany o tym, że zostanę w tej sieci na dłużej?.

 

Podsumowanie:

Jeżeli ktoś dużo rozmawia i rzeczywiście nie chce mieć żadnych ograniczeń oferta Nju mobile wydaje się atrakcyjna. Warto jednak samemu przeanalizować ofertę i podjąć decyzje. Jednak nie ma dużego ryzyka, ponieważ jak informuje Nju mobile w ofercie umowę można rozwiązać w każdej chwili.

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich opinii na temat sieci Nju mobile w komentarzach poniżej. Uwaga komentarze z reklamą, wulgarne, prowokacyjne nie będą akceptowane.

0 0 votes
Article Rating