Nju Mobile

Nju Mobile

Nju mobile to należąca do sieci Orange marka telefonii komórkowej prepaid (czyli na kartę, bez abonamentu). Od samego początku swojej ofert oznacza się zabawną reklama i dobrą ofertą dla klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty i przetestowania.

 

NJU MOBILE
NJU MOBILE
NJU MOBILE

 

 

Nju mobile szczegóły oferty operatora GSM

Nju mobile to marka usług telefonii komórkowej należąca do sieci Orange. Charakterystyczna, bowiem reklamy Nju mobile nie tylko śmieszą, ale też pokazują, że można skonstruować naprawdę ciekawe oferty dla klientów bez konieczności podpisywania wieloletnich umów. Na chwilę obecną sieć posiada ponad 500 000 użytkowników z czego aż 80% w ramach usług przed płaconych. Poniższe zestawienie przygotowaliśmy razem z nieoficjalnym blogiem o Nju mobile, który jest Wam już znany z konkursów u nas njumobileopinie.pl. Przejdźmy do tematu:

Szczegóły ofert tego operatora GSM są warte uwagi, dlatego postanowiliśmy sprawdzić większość z nich.

Nju dla wszystkich:

Jest to bardzo ciekawa usługa, która kosztuje zaledwie sześć złotych i jest aktywna przez 62 dni. W ramach tej usługi klient może korzystać z nielimitowanych rozmów oraz smsów, a ponadto otrzymuje pakiet 100 MB Internetu. Co ciekawe to fakt, że usługa działa dopiero wtedy, kiedy w ciągu dnia wydamy 2 złote na rozmowy oraz smsy. W momencie przekroczenia progu dwóch złotych do końca dnia mamy nielimitowane rozmowy oraz smsy.

Jeden na wszystko:

Kolejną, bardzo atrakcyjną ofertą jest usługa jeden na wszystko. W ramach tej usługi klient płaci do 39 złotych, ale otrzymuje w zamian nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Prócz darmowych rozmów, operator dołącza 2GB transferu gratis (Internetu).

Miesio w nju na kartę:

Oferta skierowana do osób, które często dzwonią oraz piszą dużo smsów. Usługa zostaje aktywowana po przekroczeniu odpowiedniego limitu rozmów (29 złotych) lub smsów (9 złotych). W praktyce oferta ta polega na tym, że kiedy nasze rozmowy wygenerują ponad 29 złotych rachunku, to przez resztę miesiąca rozmawiamy oraz piszemy sms za darmo. Oczywiście istnieje możliwość wybrania tylko jednej oferty. Jeśli interesują nas tylko darmowe smsy, to po przekroczeniu 9 złotych mamy resztę miesiąca za darmo.

Do komórkowych za 19 zł:

Usługa podobna do pozostałych. Wystarczy wysłać sms o treści AKT pod specjalny numer Nju mobile, by aktywować tą usługę. Koszt podstawowy wynosi 19 złotych (darmowe rozmowy do wszystkich sieci) lub 29 złotych (wszystkie sieci plus telefony stacjonarne). Usługa włącza się automatycznie w momencie, gdy klient przekroczy na rachunku 19 złotych.

Nju Mobile to marka, która prężnie się rozwija. Dzięki innowacyjnym ofertom już wkrótce będzie mogła zagrozić takim gigantom jak Play czy nawet Plus.