Nowości w telewizji Nc plus

Nowości w telewizji Nc plus

27 lutego, 2017 1 przez Doradca

telewizja nowej generacji NC PLUS  podlega ciągłym zmianom i przekształceniom chcąc sprostać wymagania klientów i wzbogacić swoją ofertę, aby stawała się atrakcyjna dla coraz szerszego grona odbiorców.

Wiadomo, że wraz ze zmieniającymi się realiami życia zwiększają się nasze oczekiwania wobec techniki, nauki a także rozrywki. Mając tak wspaniałe telewizory o takiej wysokiej jakości chcemy również oglądać atrakcyjne programy telewizyjne, ciekawe filmy i premiery kinowe, po to żeby dowiadywać się o świecie coraz więcej i coraz to nowszych rzeczy, które mogą dotrzeć do nas poprzez jedyne takie okno na świat jakim jest telewizja.

Toteż telewizja NC PLUS  zainwestowała niedawno, bo w maju w kilka zmian, wprowadzając nowe kanały HD i pierwszy w Polsce kanał z przesunięciem czasowym. TVN HD +1- timeshift cannel. Kanał z godzinnym przesunięciem czasowym jest uzupełnieniem usługi nagrywania, które nie jest już nowością tylko stają funkcją telewizji N, bez której klienci nie mogliby się w żadnym wypadku obejść. Godzinne przesunięcie bliźniaczego kanału TVN sprawia, że można obejrzeć wybrany program później lub ponownie. Nie zmusza to widza to trzymania się sztywno ramówki telewizyjnej, może on oglądać co chce i kiedy chce.

Poza tym podstawowy pakiet informacja i rozrywka został wzbogacony o kanały BBC HD, Foxlife HD. Zwiększenie ilości kanałów HD sprawia, że telewizja NC PLUS  staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Jej duże możliwości dają klientom coraz lepszą jakość i co za tym idzie wysoki poziom rozrywki telewizyjnej w wielu dziedzinach.

Wspomniany BBC HD jest kanałem wielogatunkowym, prezentującym seriale, świetne brytyjskie komedie, programy i filmy dokumentalne, lifestylowe. Natomiast w skład ramówki Foxlife HD wchodzą z kolei najlepsze kultowe i nowe seriale amerykańskie, między innymi Chirurdzy, Gotowe na wszystko 6 oraz Mad Men.

Ponadto Foxlife HD to także polskie premiery telewizyjne emitowane 20 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. telewizja NC PLUS  jest najnowocześniejszą platformą telewizyjną w Polsce podnosi swoje standardy dając klientom to co najlepsze w rozrywce. Oferuje 17 kanałów w jakości HD dostepne bez dodatkowych opłat. Wszystkie nowości i promocje jakie ma do zaoferowania znaleźć można na głównej stronie telewizji.

0 0 votes
Article Rating