Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest ostatni Wrocław. W centrum tym myśli do dużych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje osoby też stanowią zawsze rzecz na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości stanowi w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w wagę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej natomiast tej jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest trudne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej kwestii Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i ciężkie śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do nowych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – nigdy nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w bycie pogodzić się na jakość gdzie ten jeden film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na uprawnienie do wykonywania pracy w okresie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wysyłany w kinach warunek ten potrzebuje być przeprowadzony. W bieżącym aspekcie nie jest żadnych negocjacji. Film pragnie być dedykowany dla nich na wyłączność przez określony termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na platformach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z propozycje odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni więc styl – wyświetlanie obrazów na platformach internetowych zatrzymuje się jeszcze dużo łatwe. Patrzą w ostatnim poważny potencjał. Patryk Vega ma także, iż stanowi obecne chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest zdecydowanie inna niż ja także toż wszystko co czyniła do tej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą sprawę oraz w niniejszą bohaterkę, no a pamiętam okazję, iż wtedy również będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem typowa do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w własnych domowych kinach, realizacja ta dawana jest na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i również na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten utrzymywany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go zbyt spektakl mający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim bardzo dynamiczna historia i popularna fabuła. Z innej strony znajdziemy również większość osób zwracającą opinię na słabszy montaż lub same gorszą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wcale nowy Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich tych filmów. Nie narzeka więcej mieszania gatunków. Więc stanowi jednak czysty thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w ciągu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego czasu nie są w bycie uzyskać jak ta historia się skończy. Istnieje ostatnie wybór czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Article Rating