Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy odbiorca może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest zarówno dla użytkowników indywidualnych, kiedy i instytucji dostarczających usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy i instytucji zajmujące wkład w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Planie Partnerskim nagród mają pewność, że ich użytkownicy czy znajomi będą podejmować z najodpowiedniejszych usług hostingowych, zaś ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dobrze i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego nowego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla każdych klientów firmy, jak i osób które nie posiadają również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do bliskich, jak też do bliskich użytkowników. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich nadawane są punkty, które można zamienić na wartość lub na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że dużo klientów z dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na zbycie prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest zatem identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating