Promocje NC PLUS

Promocje NC PLUS

7 maja, 2017 0 przez Doradca

Telewizja nowej generacji to telewizja dostosowująca się do potrzeb klientów, wychodząca naprzeciw ich oczekiwaniom i starająca się dawać im to co najlepszego może dać telewizja w tym celu unowocześnione zostały niektóre funkcje telewizji NC PLUS.

Wraz z wprowadzaniem wielu udogodnień i nowych pakietów tematycznych telewizja ta ma dla nowych i przedłużających klientów wiele ciekawych promocji zachęcających do rozpoczęcia niesamowitej przygody z nową telewizją. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach dostęp do rzetelnej i świeżej informacji to podstawa. Zaliczyć tutaj można także wiele nowinek kulturalnych, sportowych i naukowych o których warto a nawet trzeba wiedzieć, gdyż ułatwiają życie i sprawiają, że jesteśmy mądrzejszym i doinformowanym społeczeństwem dlatego N oferuje pełen pakiet na 18 lub 24 miesiące za 54 złote.

Nie jest to jakaś wygórowana cena tym bardziej, że przez 2 miesiące nowi klienci mogą korzystać z Filmbox, Cinemax i HBO za darmo a jeżeli się im spodoba taka opcja mogą je wszystkie wykupić za dodatkową atrakcyjną sumę. Co więcej nie trzeba się martwić, że po upływie dwóch miesięcy zostaniemy bezwiednie obdarowani dodatkowymi kanałami i obarczeni większym abonamentem zostają one automatycznie wyłączone.

W ofercie telewizji Nc PLUS pojawia się wiele dodatkowych opcji, są one oczywiście płatne ale sumy ten nie są duże a jeśli bierzemy ich więcej od razu zawsze można liczyć na jakąś promocję. Jedną z ciekawszych ofert jest nFilm na pół roku za jedyne 9,90.

Za podobną kwotę 54 złote miesięcznie z pełnym pakietem można zakupić Nbox HDTV recorder za 99złotych i cieszyć się bezpłatnymi Filmbox, Cinemax, HBo i picture Boź za darmo, które po okresie promocji zostaną automatycznie wyłączone.

Natomiast oferta Mini Full jest już droższa, jednak zważywszy na to co oferuje również nie jest to ogromna suma. N daje wtedy nbox recorder za 48 złotych i turbodekoder HD za 199 a abonament miesięczny wynosi 78 złotych. Wbrew pozorom naprawdę się opłaca ponieważ jest to pełny pakiet z HBO, HBO 2, HBO Comedy, nfilm HD, Nfilm HD 2 i opcje dodatkowe do dwóch miesięcy zupełnie gratis.

Dla osób lubiących seriale polskie i zagraniczne N przygotował ofertę VOD nSeriale za 15 złotych przez 13 miesięcy. Naprawdę warto skorzystać gdyż są to wysokiej jakości usługi za niewielkie pieniądze.

0 0 votes
Article Rating