Spa Kołobrzeg Ikar Plaza

Spa Kołobrzeg Ikar Plaza

15 lutego, 2019 0 przez Doradca

SPA w Kołobrzegu, czyli o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to poważne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, oraz w okresie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Olymp

Jest tutaj także dość ogromna ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to głównie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wielu kosztować, jednak z wszą pewnością jest trwałym przeżyciem i perspektywa na urlop nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, które w własnej ofercie posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest szeroka – chodzi do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Otrzymuje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada najogromniejszą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu spotyka się także kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, którzy zamierzają się również na środki upiększające, kiedy i lecznicze. W centrum spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard pomocy w związaniu ze dobrą pozycją i bardzo dobrą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg odpowiedzialna jest dla gości w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony istnieje w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez cały rok zaczęte są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku zakończył się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest zatem wyłącznie część bardzo wydajnej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi sprzedawane w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego naprawdę dużo osób przyjmuje się mieć spośród takiej oferty.

Jantar Hotel*** & SPA

to oferta skierowana do kobiet poszukujących relaksu i urlopu w wysokiej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to cel zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest zatem nowy ośrodek, który planuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem obiektu jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą pobierać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale jeszcze różne atrakcje dla dziewczyn w każdym wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn organizowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest więcej zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w zwykli uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go jedynie 200 metrów. Jest zatem drugie, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W kolekcji hotelu znajdują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma bardzo dużą ofertą SPA oraz sposobów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA chodzi do pewnego spośród najświeższych w regionu. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można używać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla osób planujących wziąć z pełnego relaksu wykorzystywana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, okazując się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating