Sprzęt telewizji NC plus

Sprzęt telewizji NC plus

7 maja, 2017 0 przez Doradca

Telewizja NC PLUS  to mnóstwo ciekawych programów i kanałów w pakietach tematycznych, to także najnowocześniejsza platforma cyfrowa w Polsce i jedna z najnowocześniejszych w Europie. Aby można było odbierać sygnał w domowym telewizorze potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Umożliwia on swoim widzom oglądanie filmów i programów w jakości HD bez dodatkowych opłat.

Ponadto daje możliwość zatrzymywania i cofania oraz wypożyczania filmów z wypożyczalni VOD. Forma płatności za wypożyczone filmu jest różna albo płaci się za każdy film osobno lub miesięczny abonament za całą kolekcję filmową. Żeby odbierać obraz telewizji n trzeba po pierwsze podpisać umowę a następnie zakupić sprzęt. Może to być nbox recorder posiadający menu w języku polskim, elektroniczny przewodnik po programach, skalowanie sygnału SDTV do rozdzielczości HDTV, Złącza: HDMI, USB, EURO, YPBPR i Ethernet, wbudowaną funkcję nagrywania, pauzy i przewijania, twardy dysk o pojemności 250 GB.

Taki sprzęt zapewnia obraz wysokiej rozdzielczości oraz dźwięk przestrzenny. Bardzo podobny jest nbox HDTV turbodecoder o pojemności twardego dysku do 500 GB. Oba dekodery są proste w obsłudze i w instalacji. Jednak ten drugi ma kilka funkcji więcej między innymi szesnasto segmentowy wyświetlacz LED, serwisy You Tube i allegro na ekranie telewizora, nowoczesną grafikę 3D, oraz nGry.

Najnowocześniejszym dekoderem na polskim rynku jest turnodekoder HD z cyfrowa nagrywarką. Posiada on dwa tunery (niezbędna dwuprzewodowa instalacja satelitarna), port umożliwiający podłączenie do Internetu, nRadio ?do słuchania ponad 400 internetowych stacji radiowych, nportal ?do korzystania z serwisu internetowego na ekranie własnego telewizora.

Innym urządzeniem przydatnym do odbioru telewizji cyfrowej jest Tuner DVB-T USB Zastosowanie tego małego urządzenia w połączeniu z dekoderami telewizji nowej Telewizja NC PLUS C PLUS  umożliwia odbiór programów telewizji naziemnej kodowanych w standardzie MPEG4. Po podłączeniu urządzenia do dekodera kanały DVB-T dostępne są z poziomu menu od pozycji 1000 (w tym Polsat).

Ponadto są różnego rodzaju piloty, obecnie w promocji dla nowych klientów jest specjalny kolorowy pilot w stylu Disney dla dzieci. Jak widać Telewizja NC PLUS  dobrze wyposaża swoich klientów w sprzęt najwyższej jakości działający bez zarzutu.

0 0 votes
Article Rating