Wypożyczalnia VOD

Wypożyczalnia VOD

7 maja, 2017 0 przez Doradca

VOD jest rodzajem wypożyczalni filmów, dzięki niej można legalnie ściągać filmy i programy telewizyjne na komputer oraz w ramach telewizji cyfrowych i za pośrednictwem Internetu. Skrót VOD oznacza video on demand.

Pojawia się bardzo dużo serwisów oferujących takie usługi. W większości są one płatne ale na przykład Iplex oferujący za darmo video gromadzi ogromne ilości zainteresowanych użytkowników. Platformy VOD posiada także telewizja n najnowocześniejsza telewizja cyfrowa w Polsce.

Cały czas pojawiają się tam nowości kinowe i każdy użytkownik tej telewizji ma do nich dostęp. Premiery prezentowane przez VOD telewizji n to same ciekawe filmy. Płatności można dokonywać jednorazowo za każdy film, wtedy kwota ta jest doliczana do comiesięcznego abonamentu, lub też płacić miesięczny abonament za wypożyczenie kilku filmów w miesiącu. Koszt 48 godzinnego wypożyczenia filmu to około 14 złotych.

Od niedawna telewizja n wprowadziła nową ofertę VOD Seriale, w której pojawiają się polskie i zagraniczne nowości telewizyjne. Propozycja ta jest niezwykle kusząca bo można za 15 złotych przez 13 miesięcy mieć dostęp do ulubionych seriali. VOD czyli video na życzenie to świetny sposób na relaks w weekendowy wieczór z przyjaciółmi i rodziną, nie trzeba wychodzić do kina zwłaszcza kiedy pogoda nie sprzyja takim spacerom.

VOD n to ogromna ilość filmów i seriali dotąd nie emitowanych w telewizji dostępnych w twoim telewizorze. W kolekcji nScreen pojawiają się najnowsze odcinki najpopularniejszych seriali na świecie między innymi Doctor House, Gotowe na wszystko, czy Heroes.

Fani tych seriali, którzy zmęczenie są ciągłymi ich powtórkami pojawiającymi się w telewizji publicznej mogą skorzystać z VOD i oglądać nowe odcinki nie nudząc się wieczorami. VOD jest dużą rewolucją na rynku telewizji i dystrybucji filmowej dzięki której widzowie telewizji nowej generacji n mogą oglądać największe hity kinowe tuż po ich premierze.

W premierach VOD pojawia się wiele polskich filmów wartych obejrzenia. Co kilka miesięcy zmienia się jego repertuar wraz ze zmieniającymi się nowościami i repertuarem kinowym. Widz VOD nigdy się nie nudzi i może liczyć na ciekawe kino w każdej chwili.

0 0 votes
Article Rating